https://gamovarzesh.ir

پایگاه خبری گام و ورزش کشتی، وزنه، رزمیمعرفی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوان
شناسه خبر :2157
یکشنبه, 11 آوریل 2021
15 بازدید
پ

معرفی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان مشخص شدند. به گزارش پایگاه خبری گام و ورزش و به نقل از ایسنا، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و جهان روزهای ۲۰ و […]


معرفی نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان نفرات برتر رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان مشخص شدند.

به گزارش پایگاه خبری گام و ورزش و به نقل از ایسنا، رقابت های انتخابی تیم ملی کشتی فرنگی جوانان برای حضور در رقابت های قهرمانی آسیا و جهان روزهای ۲۰ و ۲۱ فروردین ماه در سالن آزادی شهر سنندج استان کردستان برگزار شد.

اسامی نفرات برتر این رقابت ها به شرح زیر است:

۵۵ کیلوگرم: ۱- امیررضا ده بزرگی (فارس) ۲- احمدرضا ناصرپور (خوزستان) ۳- محمدمهدی جواهری (قم) ۴- علی حاجی وند نورایی (خوزستان) ۵- طارق غبیشاوی (خراسان رضوی) و علیرضا غریب دشتی (گلستان)

۶۰ کیلوگرم: ۱- سعید اسمعیلی (خوزستان) ۲- رضا قیطاسی (خوزستان) ۳- امیرحسین خوانساری (خوزستان) ۴- عارف محمدی (خوزستان) ۵- عمران حق مرادی (کردستان) و محمد جانقلی (قم)

۶۳ کیلوگرم: ۱- ایمان محمدی (خوزستان) ۲- محمدامین جبالی فر (قم) ۳- امید احمدی (خوزستان) ۴- مرتضی نصیری (چهارمحال و بختیاری) ۵- امیرحین نریمان (کرمانشاه) و محمد غلامی (خوزستان)

۶۷ کیلوگرم: ۱- سید دانیال سهرابی (خوزستان) ۲- شاهین بداغی (خوزستان) ۳- محمدمهدی کشتکار (فارس) ۴- داود مختاری (اصفهان) ۵- علی عبدولی (خوزستان) و شایان ساعی (آذربایجان شرقی)

۷۲ کیلوگرم: ۱- امیر عبدی (قم) ۲- مرتضی پورعیسی (مازندران) ۳- رضا ساکی (خوزستان) ۴- امیرمحمد مرادی (کرمانشاه) ۵- علی اسکندری (اصفهان) و سجاد اختری (تهران)
۷۷ کیلوگرم: ۱- علیرضا مهمدی (خوزستان) ۲- محمدمهدی هداوند (تهران) ۳- مسعود کاوسی (خوزستان) ۴- امیررضا خلفیان (ایلام) ۵- علیرضا ارقش (خوزستان) و سید امیررضا چوبچیان (گیلان)

۸۲ کیلوگرم: ۱- محمد ناقوسی (خوزستان) ۲- محمدحسین محمودی (تهران) ۳- یاسین یزدی (مازندران) ۴- رضا اکبری (کردستان) ۵- محمدباقر میرزایی (تهران) و علیرضا دیناروند (خوزستان)

۸۷ کیلوگرم: ۱- علی عابدی (مازندران) ۲- سعید کریمی زاده (خوزستان) ۳- امیررضا اکبری (مازندران) ۴- مجید سلیمانی (خوزستان) ۵- امیرمحمد اسماعیل زاده (گیلان)
۹۷ کیلوگرم: ۱- مرتضی القوسی (مازندران) ۲- محمدصادق عبدالهی (قم) ۳- شایان حبیب زارع (خوزستان) ۴- سید حمید افتخاری (البرز) ۵- هادی قربانی (تهران) و ابوالفضل پایدار (خوزستان)

۱۳۰ کیلوگرم: ۱- امیرمحمد بیات (تهران) ۲- سعید حسین پور (خوزستان) ۳- حسن قربانی (اصفهان) ۴- حمیدرضا اوج زاده (البرز) ۵- فردین هدایتی (مازندران) و ابوالفضل لطفی (توابع تهران)

 

پ
نظرات و تجربیات شما
نام:
ایمیل:
سایت شما:
* نظری شما:
قوانین ارسال نظر
قوانین ارسال نظر

لطفا از نوشتن با حروف لاتین (فینگلیش) خودداری نمایید.

از ارسال دیدگاه های نامرتبط با متن خبر،تکرار نظر دیگران،توهین به سایر کاربران و ارسال متن های طولانی خودداری نمایید.

لطفا نظرات بدون بی احترامی ، افترا و توهین به مسٔولان، اقلیت ها، قومیت ها و ... باشد و به طور کلی مغایرتی با اصول اخلاقی و قوانین کشور نداشته باشد.

در غیر این صورت < <دیوار خبر>>مطلب مورد نظر را رد یا بنا به تشخیص خود با ممیزی منتشر خواهد کرد.